Hakkımızda

Üretimini yapmış olduğumuz ürünler T.C Sağlık Bakanlığı’nın ve Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlediği kriterlerde, içeriğinde insan sağlığına zarar vermeyen hammaddeler kullanılarak üretilmektedir. Yüksek kalite, yüksek ahlak düsturunu kendine ilke edinmiş olan firmamız, kusursuz müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Teknoloji ve doğanın bize bahşettiği bitkilerden yararlanarak formüle ettiğimiz ve sürekli AR-GE yatırımlarımız sayesinde elde ettiğimi başarı tüm dünyada tüketicilerin dikkatini çekmiş olup halihazırda web sitemiz üzerinden tüm dünya ülkelerindeki müşterilerimize kargo aracılığı ile ürünlerimizi ulaştırmaktayız. Biomarks ürünleri aynı zamanda ülkemizdeki bir çok ünlü ismin tercih ettiği marka olma başarısını elde etmiştir.

Çalışmalarımız

Talep edilen siparişleri web sitemiz üzerinden ülkemizde ve tüm dünyadaki müşterilerimize ulaştırıyoruz. Aynı zamanda Hollanda’dan Afganistan’a kadar bir çok ülkeye ihraç ederek katma değer sağlıyoruz. Şirketimiz içindeki tüm departmanlarımız birbiri ile uyum içinde ve büyük bir heyecan ve şevkle çalışıyor ve her yıl yüzde yüzün üzerinde bir büyüme oranı yakalıyoruz.

Misyonumuz

Gelişen teknolojiye ve yenliklere hızlı ayak uydurup büyümek, çalışanlarımıza ve ailelerin refah düzeyini yükseltmek, ülkemize katma değer yaratmak, sosyal sorumluluk projelerine daha fazla bütçeler ayırmak ve Biomarks markasını global bir marka yapmak için yaklaşık 50 kişilik ekibimizle durmaksızın çalışıyoruz.

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk